"Łzy Cennet" odcinek 3. Pożar w domu Cennet! Co będzie z jej babcią? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 3. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet przeżywa upokorzenie ze spotkania z klientami. Pociesza ją Selim. Arzu podejrzewa, że Cennet jest jej córką, którą porzuciła przed laty. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 3. w piątek, 31.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Babcia Cennet (Almila Ada), Mukaddes (Güler Ökten) rozpoznała Arzu (Esra Ronabar) w gazecie. To ona jest matką Cennet, która porzuciła ją 20 lat temu! Matka Melisy (Zehra Yilmaz) także domyśla się już, że Cennet jest jej córką. Widziała bowiem znamię na ramieniu dziewczyny - takie samo jak ma ona.

Cennet pierwszy dzień w pracy. Melisa jest zazdrosna! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet przeżywa to, co wydarzyło się podczas spotkania z klientami, którzy namówieni przez Melisę upokorzyli ją. O wszystkim dowiedział się Selim (Berk Atan), który postanowił pocieszyć Cennet i spędzić z nią popołudnie. Spacerują i jedzą watę cukrową, później Selim odwozi Cennet do domu.

Wzburzona Mukaddes postanawia spalić gazetę, w której napisano o sukcesach Arzu oraz zdjęcie sprzed lat. Schodzi na dół ugotować obiad i nie zauważa, że ogień rozprzestrzenił się po całym piętrze domu! Widzą to podjeżdżający Cennet i Selim. Chłopak wyciąga Mukaddes z płonącego domu. Kobieta trafia do szpitala. Arzu nie może przestać myśleć o Cennet.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu TVP2? Poznaj bohaterów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×