"Łzy Cennet" odcinek 30. Arzu chce oskarżyć Cennet o malwersację! Mukaddes policzkuje Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu znowu ma niecne zamiary względem Cennet. W 30. odcinku serialu "Łzy Cennet" będzie chciała oskarżyć ją o malwersację! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 30. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 30. w środę, 10.10.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) dowiedziała się, że Mine, która podawała się za jej matkę, nigdy nie była z nią spokrewniona. Cennet w szoku zrezygnowała z wyjazdu do Dubaju. Ryza (Ali İpin) zobowiązał się znaleźć jej prawdziwą matkę. Arzu (Esra Ronabar) planuje jednak znowu oczernić Cennet.

Selim nie może pogodzić się z utratą Cennet. Dziewczyna wyjedzie do Dubaju? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Łzy Cennet" Ozlem (Ebru Destan), szantażując Cengiza (Şencan Güleryüz), domaga się udziałów w firmie. Arzu zamierza na fałszywych podstawach oskarżyć Cennet o malwersację.

Melisa (Zehra Yılmaz) próbuje przekonać Selima (Berk Atan), że zrozumiała, iż między nimi nie może do niczego dojść. Arzu spotyka się z Mukaddes (Güler Ökten), która ją policzkuje i nazywa bezwstydnicą! Chce wiedzieć, kim jest ojciec Cennet. Kobiety zastaje Cennet. Konflikt Mahira (Hazım Körmükçü) z ojcem nasila się. Ryza wprowadza zmiany w testamencie. Chce, aby dziedzicem jego majątku został niekoniecznie członek jego rodziny.

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ewaczurgiel@wp.pl (gość)

  dlaczego nie mogę obejrzeć filmu poza granicami Polski? Już minęło dużo czasu od emitowana w Polsce.

  06.01.2019 16:04
 • Monika (gość)

  Napewno lepszy niż Elif w TVP 1

  10.10.2018 12:57
 • Sergiel (gość)

  Super srtial cos ste dzieje na kazdym odcinku zprzyjemnoscia sis oglonda L

  09.10.2018 20:36
 • D* (gość)

  Nie przesadzasz?? Cennet jest ładna ,taka zwyczajna i co najważniejsze naturalna a nie plastikowa jak te gwiazdeczki amerykańskich czy latynoskich seriali z powiększonymi ustami i cycami. Właśnie tym się różnią seriale tureckie od innych że kobiety choć widać że coś ingerują w swoją urodę to jednak delikatnie poprawiają rysy. Nie powiększają i nie idą za dziwnymi trendami czy kiczem np. ust do nie wiadomo jakich rozmiarów.itd. Piękne mają aktorki.

  09.10.2018 19:16
 • 👍👍 (gość)

  Bardzo fainy serial polecam rewelacja bardzo trzyma w napięciu o samego początku i wogule bez lipy bardzo piękna opsada tylko da cennet mogła by byc ładniejsza melisa powinna być w główną bohaterką ale itak bardzo fainy serial 😊

  09.10.2018 17:12
 • 👍👍 (gość)

  Bardzo fainy serial polecam rewelacja bardzo trzyma w napięciu o samego początku i wogule bez lipy bardzo piękna opsada tylko da cennet mogła by byc ładniejsza melisa powinna być w główną bohaterką ale itak bardzo fainy serial 😊

  09.10.2018 17:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×