"Łzy Cennet" odcinek 33. Selim kłóci się z ojcem i postanawia wyprowadzić się z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim czuje, że jego życie nie jest zwyczajne. W 33. odcinku serialu "Łzy Cennet" zaczyna przypominać sobie swoją preszłość. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 33. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 33. w poniedziałek, 15.10.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) dowiedział się, że to Nilgün (Çiçek Acar) porwała Cennet (Almila Ada). Nie może uwierzyć, że matka posunęła się do czegoś takiego. Arzu (Esra Ronabar) jest załamana po śmierci Ryzy (Ali İpin). Cengiz (Şencan Güleryüz) przekonał ją, aby nikogo nie informować o tym, co się stało.

Ryza umiera po kłótni z Arzu! Selim wie, kto porwał Cennet [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 33. odcinku serialu "Łzy Cennet" nieobecność Ryzy przy kolacji rodzina tłumaczy sobie tym, że senior pojechał na ryby, ale niczego nie może złowić. Tymczasem, Arzu i Cengiz zakopują Ryzę w lesie. Kiedy zaczyna dzwonić jego telefon, ojciec Selima każde Arzu wyjąć go z płaszcza Ryzy. Kiedy Arzu próbuje wrócić, Cengiz odrywa guzik z jej płaszcza, wrzuca go do domu, w którym leży nieboszczyk i zakopuje.

Selim obiecuje, że nigdzie nie wyjedzie, by nie opuszczać Cennet. W nocy Arzu wraca do domu cała ubrudzona błotem. Rano rodzina postanawia rozpocząć poszukiwania Ryzy. Selim zaczyna sobie przypominać fragmenty dawnego życia. Cennet chce powiedzieć mu prawdę, ale Özlem (Ebru Destan) prosi, aby tego nie robiła. Po ostrej rozmowie z ojcem postanawia się wynieść z rodzinnego domu. Nilgün wpada w rozpacz.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×