"Łzy Cennet" odcinek 36. Pogrzeb Ryzy. Kto szantażuje Arzu i Cengiza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ryza umarł, a Arzu i Cengiz zakopali go przy jego domku letnim. W 36. odcinku serialu "Łzy Cennet" mężczyzna zostaje odnaleziony i odbywa się sekcja zwłok. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 36. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 36. w czwartek, 18.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Ryzy (Ali İpin) rozpoczęła jego poszukiwania. Cengiz (Şencan Güleryüz) i Arzu (Esra Ronabar) obawiają się, że prawda wyjdzie na jaw. Sema (Ebru Nil Aydın) bardzo wszytko przeżywa, wszyscy martwią się o nią.

Cennet odnajduje Arzu w lesie. Ciało Ryzy zostanie zidentyfikowane? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 36. odcinku serialu "Łzy Cennet" Halil w rozmowie ze swoim tajemniczym szefem oznajmia, że ujawnią wszystkie sekrety. Opowiada też, jak bardzo Arzu była zdziwiona, gdy okazało się, że Ryza nie był tak, gdzie ona i Cengiz go zakopali. Arzu i Cengiz są w szoku, gdy okazuje się, że odbędzie się sekcja zwłok Ryzy. Ich rozmowę słyszy Nilgun (Çiçek Acar) i chce wiedzieć, o co chodzi. Cengiz odwraca jednak kota ogonem.

Orhan (Yusuf Akgün) i Mahir (Hazım Körmükçü) kłócą się, lecz Sema nakazuje im się pogodzić. Arzu znowu ordynarnie przegania Cennet (Almila Ada) z domu. W obronie dziewczyny taje Selim. Odbywa się pogrzeb Ryzy. Suna (Süeda Çil) mówi Arzu, że nie dziwiłaby się, gdyby Arzu była zaangażowana w śmierć Ryzy. W trakcie pojrzebu ktoś przysyła Cengizowi zdjęcie, na którym widać Arzu przy dole wykopanym dla Ryzy. Okazuje się, że to Halil zrobił im fotografie.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×