"Łzy Cennet" odcinek 38. Pocałunek Cennet i Selima! Melisa niszczy romantyczne oświadczyny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim postanawia oświadczyć się Cennet! W 38. odcinku serialu "Łzy Cennet" wręcza ukochanej pierścionek zaręczynowy, ale Melisa wszytko psuje. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 38. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 38. w poniedziałek, 22.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) przy pomocy Beste (Sude Nur Yazıcı) i Ömera (Oktay Çubuk) planuje oświadczyny. Chce, aby Cennet (Almila Ada) została jego żoną! Czy zdecyduje się poprosić ją o rękę? Co ona na to?

Cengiz chce namówić Selima do powrotu. Mahir załamuje się! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 38. odcinku serialu "Łzy Cennet" między Cennet i Selimem w końcu dochodzi do pocałunku! Nazajutrz w firmie Melisa (Zehra Yılmaz) rozmawia z pracownikami firmy jubilerskiej, którzy przyszli do Selima. Dowiaduje się, że zamówił brylant! - Dziewczyna, której pan Selim podaruje ten pierścionek, będzie bardzo szczęśliwa - słyszy.

Wieczorem w porcie Selim zwabia Cennet, wyznaje jej miłość i prosi ją o rękę. Cennet jest wniebowzięta i zgadza się zostać jego żoną! Nagle pojawia się jednak Melisa, która zakłóca oświadczyny mówiąc, że Cennet ukrywała przed Selimem tajemnicę jego pochodzenia. Selim jest w szoku. Nie chce, żeby Cennet go dotykała. Melisa triumfuje!

Arzu (Esra Ronabar) i Cengiz (Şencan Güleryüz) zgadzają się zapłacić Halilowi okup za kompromitujące zdjęcia. Sema (Ebru Nil Aydın), która podejrzewa, że tych dwoje coś knuje, śledzi ich.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×