"Łzy Cennet" odcinek 4. Selim ratuje Cennet! Arzu udaje się do domu porzuconej córki [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu jest już niemal pewna, że Cennet jest jej porzuconą córką. W 4. odcinku serialu "Łzy Cennet" nie będzie umiała zapanować nad nerwami. Postanowi też pójść do domu Cennet. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 4. w poniedziałek, 3.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po pożarze w domu Cennet (Almila Ada), jej babcia Mukaddes (Güler Ökten) trafiła do szpitala, ale jej życiu nic nie zagraża. Dziewczyna mogła zabrać babcię do domu. Do szpitala udała się Arzu (Esra Ronabar), która widząc Cennet i Mukaddes przestała mieć wątpliwości - Cennet jest jej córką!

Pożar w domu Cennet! Co będzie z jej babcią? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet jest w szoku po tym, jak Arzu ją zaatakowała. Z dobrym słowem znowu przychodzi Selim (Berk Atan). Cennet jest jednak zbytnio roztrzęsiona, aby rozmawiać. Odchodzi i nie zauważa nadjeżdżającego prosto na nią samochodu! Selimowi w ostatniej chwili udaje się ją odepchnąć i tym samym ratuje jej życie!

Arzu zauważa, że podejrzenia Melisy (Zehra Yilmaz) dotyczące wyjątkowej nici sympatii, jaka zawiązała się między Cennet a Selimem, są prawdziwe. W domu Cennet trwa remont spalonego piętra. We wszystkim pomaga Selim. Arzu przyjeżdża pod dom Cennet i zauważa tam Selima!

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Łzy cennet brak napisów. Mnie to bardzo denerwuje. Cena miłości też brak napisów

  02.09.2018 21:41
 • Fanka (gość)

  Wspomniany Ali" Obcęgi to wybitny aktor .Znam go z seriali Ezel,Przypływ,Czerwona apaszka i Rozdarte serca i w każdym z nich zagrał innego człowieka i wykazał się nadzwyczajnym talentem,pełne uznanie dla tego aktora,a żona wcale nie błyszczy. W serialu Łzy Cennet obsada aktorska jest przeciętna.9.odcinek Rannego ptaszka pojawił się,Super!Can Yaman w ostatnim topie jest na pierwszym miejscu.Brawo!

  01.09.2018 23:01
 • YS (gość)

  Cennet odkryje to wkrótce, ale...jak zwykle wszyscy będą to trzymać w tajemnicy przed Selimem, bo.... Zehra Yilmaz, prywatnie jest żoną Alego "Obcęgi" z "Ezela" - postać negatywna, świetnie zagrana, ale sama aktorka budzi różne odczucia, momentami jest interesująca, a momentami nieładna, wręcz brzydka. Oglądałam jej zdjecia sprzed kilku lat i odnoszę wrażenie, że i usta powiększyła , i coś z policzkami majstrowała...

  01.09.2018 18:17
 • Fanka (gość)

  Selim to przyjaciel z dzieciństwa Cennet.Przebywali jako małe dzieci w Domu Dziecka i wypisali swe imiona na drzewie :Ali Cennet.Oni tego jeszcze nie pojmują,bo dorastali nie widząc się.I stąd to przyciąganie.

  31.08.2018 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×