"Łzy Cennet" odcinek 40. Cennet mówi Selimowi, kim tak naprawdę jest. Mahir chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim ma żal do Cennet, że nie powiedziała mu o tym, że został adoptowany. W 40. odcinku serialu "Łzy Cennet" dziewczyna spróbuje naprawić swój błąd. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 40. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 40. w środę, 24.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Melisa (Zehra Yılmaz) wyjawiła Selimowi (Berk Atan), że został adoptowany, chłopak odsunął się od Cennet (Almila Ada). Ma do niej żal, że nie powiedziała mu prawdy, mimo że o wszystkim wiedziała.

Cennet próbuje odzyskać zaufanie Selima. Uda się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 40. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim w sierocińcu próbuje dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest. Wtedy pojawia się Cennet, która podaje mu szczegóły dotyczące jego prawdziwych rodziców. Tym samym Selim dowiaduje się, że to on jest przyjacielem Cennet z dzieciństwa, Alim. Chłopak wciąż jednak nie potrafi jej wybaczyć. Odchodzi z Melisą, a Cennet wpada w rozpacz.

Okazuje się, że pendrive, którego szukała Arzu (Esra Ronabar) nie zawiera żadnych zdjęć. Mahir (Hazım Körmükçü) wyznaje Arzu, że kocha Ozlem (Ebru Destan). Orhan walczy o względy Cennet. Melisa zdradza Cengizowi (Şencan Güleryüz), gdzie przebywa Selim.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×