"Łzy Cennet" odcinek 41. Cennet zostaje aresztowana, a Melisa spędza noc z Selimem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu postanawia pozbyć się Cennet raz na zawsze. W 41. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet zostaje aresztowana! O co jest podejrzewana? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 41. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 41. w czwartek, 25.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) opowiedziała już Selimowi (Berk Atan) o tym, kim jest i kim są jego rodzice. On jednak wciąż nie potrafi jej wybaczyć. Wykorzystuje to Melisa (Zehra Yılmaz), która nie spocznie, dopóki Selim nie będzie jej!

Cennet mówi Selimowi, kim tak naprawdę jest. Mahir chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 41. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa nakłania Arzu (Esra Ronabar), by dokończyła sprawę Cennet. Cengiz (Şencan Güleryüz) zapewnia Arzu o swoim nieustającym poparciu.Z rozpaczy po zerwaniu z Cennet, Selim podejmuje różne ryzykowne działania. Cennet jeszcze raz próbuje mu wszystko wyjaśnić, ale to na nic. Selim upija się w obecności Melisy. Dziewczyna postanawia to wykorzystać. Nieprzytomnego rozbiera i kładzie na łóżku. Później układa się obok niego.

Po Cennet przyjeżdża policja. Dziewczyna zostaje oskarżona o fałszowanie dokumentów i przywłaszczanie pieniędzy! W domu Soyerów zjawia się adwokat w celu odczytania testamentu. Wszyscy są zaskoczeni jego treścią. Okazuje się bowiem, że udziały w firmie Ryza (Ali İpin) rozdzielił między Mahira (Hazım Körmükçü), Orhana (Yusuf Akgün) i... Arzu!

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×