"Łzy Cennet" odcinek 42. Selim jest przekonany, że spał z Melisą! Cennet dręczona w areszcie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa wykorzystuje to, że Selim jest zdruzgotany prawdą o swoim pochodzeniu. W 42. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim dowie się, że spędził z Melisą noc. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 42. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 42. w piątek, 26.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) jest zły na Cennet (Almila Ada). Twierdzi, że nie chce jej znać. To cieszy Melisę (Zehra Yılmaz), która próbuje doprowadzić do tego, aby Selim zakochał się w niej. Korzysta przy tym z różnych metod.

Cennet zostaje aresztowana, a Melisa spędza noc z Selimem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 42. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu (Esra Ronabar) otrzymuje część firmy w spadku po Rizie. Sema (Ebru Nil Aydın) jest oburzona i robi Arzu awanturę. Kay wychodzi z więzienia i postanawia odwiedzić Mukaddes (Güler Ökten), a potem Cavidan.

Selim budzi się rano obok Melisy. Jest w szoku, ma nadzieję, że między nimi do niczego nie doszło. Melisa wskazuje jednak, że było całkiem inaczej. Wpada w rozpacz i sugeruje, że to on nie mógł się powstrzymać. Cennet cierpi w więzieniu, dręczona przez współwięźniarki.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×