"Łzy Cennet" odcinek 44. Mukaddes dowiaduje się, kto jest ojcem Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kaya wyszedł z więzienia i poszedł do rezydencji Soyerów. W 44. odcinku serialu "Łzy Cennet" odwiedzi także dom Cennet. Co powie Mukaddes? Sprawdź, co wydarzy się w 44. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 44. we wtorek, 30.10.2018 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya wyszedł z więzienia. To on straszy Arzu (Esra Ronabar) i Cengiz (Şencan Güleryüz) wysyłając im zdjęcia z momentu zakopywania zwłok Rızy (Ali İpin). Cennet (Almila Ada) wciąż przesiaduje w areszcie.

Kaya odwiedza Soyerów! Orhan wyciągnie Cennet z więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 44. odcinku serialu "Łzy Cennet" wszyscy się mobilizują, by ratować Cennet. Selim (Berk Atan) chce wiedzieć, czy Cengiz ma coś wspólnego z tym, że Cennet trafiła do więzienia. Ojciec nie chce jednak z nim rozmawiać na ten temat.

Pan Kaya zjawia się w domu Cennet. Chce rozmawiać z Mukaddes sam na sam. Babcia Cennet dowiaduje się, że Kaya zna Cavidan. Kiedy rozmowa zaczyna dotyczyć ojca Cennet, Mukaddes mówi mężczyźnie, że jej syn nie był biologicznym ojcem Cennet, bo Cavidan zaszła w ciążę wcześniej. Kaya jest w szoku. - W takim razie ta dziewczyna jest moją córką! - mówi mężczyzna. Obiecuje Mukaddes, że zrobi co się da, aby pomóc Cennet.

Halil i Kaya przyciskają kierownika budowy Murata w sprawie dokumentów podpisywanych przez Cennet. Po pierwszym posiedzeniu sądu sędzia odsyła jednak Cennet do więzienia.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×