"Łzy Cennet" odcinek 45. Cennet pozna swojego ojca? Melisa dowiaduje się o rozwodzie rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kaya odwiedził Mukaddes i dowiedział się dzięki temu, że to on jest ojcem Cennet. W 45. odcinku serialu "Łzy Cennet" powie o wszystkim córce? Sprawdź, co wydarzy się w 45. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 45. w piątek, 2.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas rozmowy z Mukaddes (Güler Ökten), Kaya uświadomił sobie, że to on jest ojcem Cennet (Almila Ada). Obiecał, że zrobi wszystko, aby wyciągnąć córkę z więzienia. Co zrobi Arzu (Esra Ronabar), gdy w końcu dowie się, że Kaya wrócił?

Mukaddes dowiaduje się, kto jest ojcem Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 45. odcinku serialu "Łzy Cennet" w celi Cennet dochodzi do krwawych porachunków. Mahir (Hazım Körmükçü) dostaje zawiadomienie o sprawie rozwodowej i w domu dochodzi do awantury. Melisa (Zehra Yılmaz) dowiaduje się o rozwodzie rodziców i nie może uwierzyć, że ojciec zdradzał matkę. Jest w szoku. Zrozpaczona szuka schronienia u Selima (Berk Atan).

Kaya dzwoni do Arzu i przypomina się jej. Zapowiada, że wkrótce znowu się spotkają. Cennet wychodzi z więzienia. Czeka na nią Kaya, który bezskutecznie próbuje jej wyjaśnić, że jest jej ojcem. Cennet nie chce mu uwierzyć.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×