"Łzy Cennet" odcinek 46. Cennet jest w szoku. Selim prosi ją o wybaczenie [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet wyszła z więzienia i dowiedziała się, że jej biologiczny ojciec żyje. W 46. odcinku serialu "Łzy Cennet" będzie w szoku i zrobi babci awanturę. Sprawdź, co wydarzy się w 46. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 46. w poniedziałek, 5.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya dowiedział się, że ma córkę i postanowił zrobić wszystko, aby ją poznać. Dzięki niemu Cennet (Almila Ada) wyszła z więzienia. Kiedy jednak powiedział jej, że jest jej ojcem, dziewczyna nie chciała mu uwierzyć - przecież jej ojciec nie żyje.

Cennet pozna swojego ojca? Melisa dowiaduje się o rozwodzie rodziców! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 46. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet jest zdruzgotana rewelacjami na temat Kai. Robi wyrzuty babci (Güler Ökten), a potem wychodzi z domu. Na drodze spotyka ją Orhan (Yusuf Akgün) i przeprasza za to, że jej nie ochronił przed tym, co się stało.

Cennet udaje się do domu Selima (Berk Atan). Kiedy ten otwiera jej drzwi, ona prosi, aby jej wybaczył bo już wie, że nie jest łatwo zrozumieć, gdy ktoś kogo się kocha ma przed nami tajemnice. W domu Selima przebywa Melisa (Zehra Yılmaz), która widząc Cennet przebiera się w koszulkę Selima i tak wychodzi przywitać rywalkę. Cennet jest w szoku. Odwraca się i odchodzi. Arzu (Esra Ronabar) usiłuje odszukać Kayę. Selim jedzie na cmentarz, gdzie zastaje Cennet przy grobie ojca. Prosi ją o wybaczenie, a ona mówi mu o wszystkim, co się wydarzyło.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×