"Łzy Cennet" odcinek 48. Cennet wyjdzie z Orhanem? Kaya rozmawia z Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet ma wszystkiego dosyć. W 48. odcinku serialu "Łzy Cennet" dziewczyna postanawia wyjechać. Pomóc jej chce Orhan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 48. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 48. w środę, 7.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Cennet (Almila Ada) wyszła z więzienia i dowiedziała się, że jej ojciec żyje, dziewczyna nie może dojść do siebie. Zawiodła się też na Selimie (Berk Atan), u którego zastała Melisę (Zehra Yılmaz).

Kaya czuwa przy chorej Cennet. Arzu walczy o swoje małżeństwo [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 48. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet dręczą koszmary. Postanawia wyjechać. Spotyka ją Orhan (Yusuf Akgün) i próbuje odwieść ją od ucieczki. Dziewczyna prosi go jednak, aby nie stawał jej na drodze. Obiecuje też, że będzie się odzywać, aby było wiadomo, że nic jej nie jest. Wcześniej jednak Cennet odwiedza Arzu (Esra Ronabar) i Selima, by się z nimi rozmówić.

Tymczasem, Selim zdecydowanie odcina się od Nilgun (Çiçek Acar) i Cengiza (Şencan Güleryüz). Kaya nachodzi Arzu, przypominając jej przeszłość. Kobieta wie, że Kaya jest u niej w domu, ale ukrywa się. Później sama do niego dzwoni. Kaya zapowiada, że wkrótce się spotkają.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×