"Łzy Cennet" odcinek 51. Selim wybacza rodzicom. Zostanie zmuszony do ślubu z Melisą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa powiedziała Orhanowi, że spędziła noc z Selimem. W 51. odcinku serialu "Łzy Cennet" rodziny będą zastanawiać się, co z tym zrobić. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 51. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 51. w poniedziałek, 12.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya zapowiedział Arzu (Esra Ronabar), że razem z Cennet (Almila Ada) stworzą kiedyś prawdziwą rodzinę. Orhan (Yusuf Akgün) obiecał Melisie (Zehra Yılmaz), że pogodzi ją z Selimem (Berk Atan). Sam szukał także porozumienia z Mahirem (Hazım Körmükçü).

Arzu zastrzeli Kayę? Kolejna bójka Orhana i Selima! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Łzy Cennet" rodzina zastanawia się, jak rozwiązać sprawę Melisy i Selima. Kaya mówi Cennet, że wie, gdzie jest jej matka. Musi hamować córkę, która chce jak najszybciej poznać kobietę, która ją urodziła.

Cengiz (Şencan Güleryüz) pokazuje Selimowi groby jego biologicznych rodziców. Po wizycie na cmentarzu, Selim przebacza Cengizowi i Nülgin (Çiçek Acar). Mahir zarzuca Semie, że nie zależy jej na Melisie i wdaje się w bójkę z Cengizem (Ebru Nil Aydın). Orhan umawia się z Cennet. Przyjeżdża po nią, wręcza jej kwiaty i razem odjeżdżają.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×