"Łzy Cennet" odcinek 52. Cennet dowiaduje się o wspólnej nocy Selima i Melisy! Arzu odsłania prawdę o Kayi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet zgodziła się wyjść z Orhanem na kolację. W 52. odcinku serialu "Łzy Cennet" mężczyzna powie jej, co zaszło między Melisą i Selimem. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 52. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 52. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Orhan (Yusuf Akgün) próbuje przypodobać się Cennet (Almila Ada) i zabrał ją na kolację. Tymczasem, rodzina Melisy (Zehra Yılmaz) dowiedziała się, że dziewczyna spędziła noc z Selimem (Berk Atan).

Selim wybacza rodzicom. Zostanie zmuszony do ślubu z Melisą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 52. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet i Orhan są na kolacji. Mężczyzna przeprasza, że nie zapobiegł zamknięciu Cennet w areszcie. Dziewczyna wskazuje, że to nie jego wina i że najważniejsze, że jest już na wolności. Kiedy rozmowa schodzi na temat Selima, do Orhana dzwoni Melisa. Orhan nie odbiera, a Cennet opowiada o tym, co wydarzyło się między jego bratanicą a Selimem.

Tymczasem, Selim ostatecznie oznajmia Melisie, że jej nie chce. Halil dostarcza Kayi informacje o kolejnych członkach rodziny Soyerów. Sema (Ebru Nil Aydın) jedzie do antykwariatu Kayi w celu naprawienia starego zegarka Rizy (Ali İpin). Arzu (Esra Ronabar) ponownie pojawia się w domu Cennet. Robi wyrzuty Mukaddes (Güler Ökten), że kontaktując się z Kayą, popełniła straszny błąd. Wskazuje bowiem, że Kaya to diabeł wcielony, a Cennet została wepchnięta w sam środek piekielnego ognia.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLA (gość)

    Świetny serial.

    13.11.2018 08:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×