"Łzy Cennet" odcinek 54. Melisa i Selim kupują obrączki. Nilgün odkryje kłamstwo Melisy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim postanowił zachować się przyzwoicie i zaproponował Melisie małżeństwo. W 54. odcinku serialu "Łzy Cennet" narzeczeni będą kupować obrączki Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 54. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 54. w czwartek, 15.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) postanowił postąpić właściwie i ożenić się z Melisą (Zehra Yılmaz). W czasie kolacji u Soyerów Kaya przypomniał Arzu (Esra Ronabar) ich dawne układy. Selim i Melisa oznajmili obecnym przy kolacji o zamiarze pobrania się. Kaya widzi, że Cennet (Almila Ada) cierpi i jest gotów mścić się na Soyerach.

Cennet dowiaduje się o wspólnej nocy Selima i Melisy! Arzu odsłania prawdę o Kayi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 54. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet przeżywa to, o czym się dowiedziała. Żali się babci Mukaddes (Güler Ökten), że miała nadzieję, że Selim wszystkiemu zaprzeczy. On zjawia się przed domem Cennet. Mukaddes go wyprasza. Kaya jest zły na Arzu i Melisę za traktowanie Cennet.

Tymczasem, Arzu przekonuje Melisę, że nie powinna wychodzić za człowieka, który jej nie kocha. Nilgün (Çiçek Acar) uświadamia Selimowi, że Melisa go oszukuje. Narzeczeni wybierają się jednak do sklepu, aby kobrączki. Kaya przejmuje na własność kolejną nieruchomość rodziny Soyerów.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×