"Łzy Cennet" odcinek 55. Cennet dowiaduje się, dlaczego Kaya siedział w więzieniu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim postanowił zachować się przyzwoicie i zaproponował Melisie małżeństwo. W 54. odcinku serialu "Łzy Cennet" narzeczeni będą kupować obrączki Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 54. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 55. w piątek, 16.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya doprowadził do tego, że Cennet (Almila Ada) została wypuszczona z więzienia i od razu powiedział jej, że jest ojej ojcem. O jego powrocie wie też Arzu (Esra Ronabar), która twierdzi, że Kaya to niebezpieczny człowiek.

Melisa i Selim kupują obrączki. Nilgün odkryje kłamstwo Melisy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 55. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya żąda od Arzu, by uniemożliwiła ślub Melisy (Zehra Yılmaz) z Selimem (Berk Atan). W obecności Kayi Mukaddes (Güler Ökten) wyjawia Cennet i pozostałym bliskim, że Kaya siedział w więzieniu. W czasie narady na temat zaręczyn Selima i Melisy, Özlem (Ebru Destan) mówi otwarcie, że Selim nie kocha Melisy i nie chce się z nią żenić.

Kaya wyjaśnia Cżennet, dlaczego trafił do więzienia. Okazuje się, że zabił człowieka, który był jego dłużnikiem. Mężczyzna, nie mając jak spłacić dług, postanowił zabić Kayę. Kiedy ten próbował się bronić, dłużnik upadł na ziemię, uderzając się w głowę. Cennet wierzy ojcu i przytula się do niego. Wszystko obserwuje zszokowana Mukaddes. Tymczasem, Cengiz (Şencan Güleryüz) tłumaczy Selimowi, że nie powinien się żenić, jeśli nie kocha Melisy.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×