"Łzy Cennet" odcinek 56. Melisa ma wypadek? Arzu jest pewna, że jej córka nie żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kaya robi wszytko, aby nie dopuścić do zaręczyn Melisy i Selima. W 56. odcinku serialu "Łzy Cennet" pozoruje wypadek Melisy. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 56. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 56. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya widzi, że Cennet (Almila Ada) cierpi z powodu planów ślubnych Melisy (Zehra Yılmaz) i Selima (Berk Atan). Kazał Arzu (Esra Ronabar) nie dopuścić do zaręczyn, ale teraz wie, że musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Cennet dowiaduje się, dlaczego Kaya siedział w więzieniu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 56. odcinku serialu "Łzy Cennet" Orhan (Yusuf Akgün) odprowadza Cennet do domu. Kiedy odjeżdża, pojawia się Selim. Niemal siłą sprawia, że dziewczyna wsiada do jego samochodu i wywozi ją nad klif. Przypomina, że to w tym miejscu omal nie zginęli. Opowiada też, co stało się tej nocy, którą spędził z Melisą. Prosi Cennet, aby uciekli gdzieś razem. Ona nie chce jednak budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu.

Tymczasem, Kaya zwabia Melisę, by upozorować jej wypadek. Dzwoni do Arzu i zapowiada, że wkrótce Melisie może przydarzyć się coś niedobrego. Arzu jest przerażona. Daje się wciągnąć w tę grę i gdy pojawia się we wskazanym przez Kayę miejscu, jest przekonana, że doszło do tragedii. Planowane zaręczyny Selima z Melisą nie dochodzą do skutku. Tajemniczy korespondent proponuje Cennet grę w odkrywanie tożsamości jej matki.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×