"Łzy Cennet" odcinek 57. Kaya grozi Mukaddes śmiercią i mierzy z broni do Mahira! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kaya stara się, aby jego córka mu ufała i chce, żeby była szczęśliwa. W 57. odcinku serialu "Łzy Cennet" okaże się, że jest zdolny do wielu rzeczy! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 57. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 57. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya doprowadził już do tego, że Arzu (Esra Ronabar) była przekonana, że doszło do tragedii i jej córka, Melisa (Zehra Yılmaz) nie żyje. Jest zdeterminowany, aby zapewnić Cennet (Almila Ada) bezpieczeństwo i sprawić, żeby była szczęśliwa.

Melisa ma wypadek? Arzu jest pewna, że jej córka nie żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 57. odcinku serialu "Łzy Cennet" Nilgun (Çiçek Acar) wciąż usiłuje odwieść Selima (Berk Atan) od zamiaru ożenku z Melisą. Kaya kupuje atrakcyjną działkę, której zakup planowała rodzina Soyerów. Grozi też Mukaddes (Güler Ökten), że zabije ją, jeśli wyjawi Cennet tożsamość matki.

Ozlem (Ebru Destan) proponuje Cengizowi (Şencan Güleryüz), że za akcje firmy pomoże mu zdobyć Arzu. Kaya umawia się z Mahirem na spotkanie. Kiedy obaj pojawiają się w umówionym miejscu, Kaya wyciąga strzelbę i mierzy z niej do Mahira! Mąż Arzu jest w szoku. Błaga, aby Kaya odłożył broń.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×