"Łzy Cennet" odcinek 58. Kaya doprowadza do wypadku i postanawia zabić babcię Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kaya umówił się z Mahirem na polowanie i nie ma dobrych zamiarów. W 58. odcinku serialu "Łzy Cennet" dojdzie do wypadku! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 58. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 58. w środę, 21.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya umówił się z Mahirem (Hazım Körmükçü) - mężem Arzu (Esra Ronabar) - na polowanie. Wcześniej, podczas rozmowy z Mukaddes (Güler Ökten) zagroził, że zabije ją, jeśli wyjawi Cennet (Almila Ada) tożsamość matki.

Kaya grozi Mukaddes śmiercią i mierzy z broni do Mahira! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 58. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya jest z Mahirem na polowaniu. Robi zdjęcie mężowi Arzu i wysyła je do matki Cennet. Arzu wpada w panikę. Tymczasem, Kaya chowa się za drzewem i celuje w stronę Mahira. i doprowadza do wypadku. Mahir zostaje ranny. W domu Soyerów Arzu pyta Kayę, czego od niej chce. W odpowiedzi słyszy, że ma spędzić z nim jedną noc.

Cennet rozpacza z tęsknoty za Selimem (Berk Atan). W restauracji, w której pracuje pojawia się Orhan (Yusuf Akgün). Selim spotyka się z przyjacielem z dawnych lat, Onurem. Idą razem do klubu. Pojawia się tam także Melisa (Zehra Yılmaz). Selim traktuje ją z dużą rezerwą. Pijana dziewczyna mówi Onurowi, że okłamała Selima, a on to nagrywa. Kaya jedzie do domu Cennet. Słyszy od Beste (Sude Nur Yazıcı), że Cennet jest w pracy, a Mukaddes (Güler Ökten) śpi. Wchodzi do domu, odkręca wszystkie kurki z gazem i wychodzi!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka tureckich serialii. (gość)

    Ekstra serial.

    21.11.2018 07:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×