"Łzy Cennet" odcinek 59. Skandal na przyjęciu zaręczynowym! Co zrobi Melisa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przyjaciel Selima, Onur, nagrał wyznanie Melisy. W 59. odcinku serialu "Łzy Cennet" postanowi puścić nagranie zainteresowanym! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 59. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 59. w czwartek, 22.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) spotkał się z przyjacielem, którego nie widział kilka lat. Poszli razem do klubu, gdzie pojawiła się też Melisa (Zehra Yılmaz). Dziewczyna powiedziała Onurowi, że okłamała Selima! Tymczasem, Kaya odkręcił gaz w domu Cennet (Almila Ada) kiedy Mukaddes (Güler Ökten) spała!

Kaya doprowadza do wypadku i postanawia zabić babcię Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet w ostatnim momencie ratuje Mukaddes przed zatruciem gazem. Nilgun (Çiçek Acar) nalega na szybką uroczystość zaręczyn Selima z Melisą. Orhan (Yusuf Akgün) wybiera restaurację, w której pracuje Cennet. Dziewczyna jest wściekła, robi wyrzuty Orhanowi. Ten jednak zapiera się, że o niczym nie wiedział.

Cavidan (Esra Ronabar) decyduje się spędzić noc z Kayą, lecz ten ją odsyła. Podczas przyjęcia zaręczynowego goście słyszą wyznania Melisy, które nagrał Onur. Wszyscy są w szoku. - Niech cię szlag! - krzyczy Selim. Zapłakana Melisa podbiega do Semy (Ebru Nil Aydın) szukając pocieszenia, ale babcią ją policzkuje!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka tureckich seriali. (gość)

    Ekstra serial.

    22.11.2018 08:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×