"Łzy Cennet" odcinek 6. Cennet słyszy rozmowę Arzu i Mukaddes! Dowie się prawdy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu postanowiła spotkać się z babcią Cennet i zapowiedziała, że nie chce mieć nic do czynienia ze swoją porzuconą przed laty córką. W 6. odcinku serialu "Łzy Cennet" dojdzie do kolejnej rozmowy obu kobiet. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 6. w środę, 5.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Mukaddes (Güler Ökten) odwiedziła Cennet (Almila Ada) w firmie Soyerów, Arzu (Esra Ronabar) postanowiła z nią porozmawiać. Udała się do jej domu i zapowiedziała, że nie chce mieć kontaktów z Cennet - córką, którą porzuciła zaraz po porodzie.

Babcia Cennet spotyka się z Arzu! Co z tego wyniknie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 6. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet kontynuuje pracę jako sprzątaczka. Melisa (Zehra Yilmaz) przejmuje po niej projekt dotyczący budynku zabezpieczonego od silnego wiatru i ma zaprezentować pomysł przed szejkami. Selim (Berk Atan) prosi Cennet, żeby przyszła, Melisa zapowiada jej jednak, że nie ma czego szukać w firmie.

Podczas prezentacji projektu Melisa nie potrafi odpowiedzieć na wątpliwości klientów z Dubaju. W ostatniej chwili pojawia się Cennet, która ratuje firmę przed kompromitację. Po wszystkim Melisa udaje się na imprezę i upija. Dzwoni po Selima, który po nią przyjeżdża. W drodze powrotnej Melisa wpada w szał, chwyta za kierownicę, a Selim nie może jej uspokoić. Tymczasem, Arzu wychodzi przed dom, gdzie spotyka Mukaddes. Między kobietami dochodzi do awantury na temat Cennet. Nagle orientują się, że Cennet jest tuż obok i wszystko słyszała!

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • (@@@) (gość)

    Dlaczego nie ma dalszych opisow serialu????

    05.09.2018 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×