"Łzy Cennet" odcinek 60. Melisa wymyka się z domu i idzie zabić Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa wyznała, że oszukała Selima, a jego przyjaciel wszystko nagrał. W 60. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa postanowi zemścić się na... Cennet! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 60. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 60. w piątek, 23.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) i cała rodzina jego i Melisy (Zehra Yılmaz) dowiedzieli się, że narzeczona go okłamała i wmówiła, że spędzili razem noc. Wszystko słyszała też Cennet (Almila Ada). Do skandalu doszło podczas przyjęcia zaręczynowego.

Skandal na przyjęciu zaręczynowym! Co zrobi Melisa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 60. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim wykrzykuje, że teraz nikt nie ma prawa stanąć między nim a Cennet i zabiera ukochaną z imprezy. Ponieważ przed lokalem czekają dziennikarze, skandal, który wywołała Melisa trafia do gazet, rodzina Soyerów staje się pośmiewiskiem. Okazuje się też, że nagranie ujrzało światło dzienne za sprawą Nilgun (Çiçek Acar), której Onur powiedział, co wydarzyło się w klubie.

W końcu Selim i Cennet wyjaśniają sobie wszystko, a chłopak wyznaje jej miłość. Mahir (Hazım Körmükçü) stosuje wobec Melisy areszt domowy, ale Melisa wymyka się z domu i robi awanturę Cennet. Kłótnia kończy się bójką. Melisa chce zabić Cennet!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×