"Łzy Cennet" odcinek 61. Mahir wysyła Melisę do Londynu. Selim oświadczy się Cennet? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa narobiła ostatnio sporo szkód. W 61. odcinku serialu "Łzy Cennet" Mahir postanowi, że jego córka powinna wyjechać z kraju. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 61. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 61. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po skandalu, do którego doszło podczas imprezy zaręczynowej Melisy (Zehra Yılmaz) i Selima (Berk Atan), rodzina Soyerów martwi się o Melisę. Mahir (Hazım Körmükçü) zastosował areszt domowy, ale Melisa wymknęła się i zaatakowała Cennet (Almila Ada).

Melisa wymyka się z domu i idzie zabić Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 61. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa czeka na przyjazd rodziców w domu Mukaddes (Güler Ökten). Kiedy pojawiają się Arzu (Esra Ronabar) i Mahir, Kaya zaznacza, że Melisa ma raz na zawsze odczepić się od Cennet. Między nim a Arzu dochodzi do starcia. Mahir każe Arzu i Melisie natychmiast jechać do domu.

Cengiz dowiaduje się, że działkę w środku terenów firmy kupił Kaya. Kaya ma dla niego nieoczekiwaną propozycję. Özlem (Ebru Destan) robi test ciążowy. Okazuje się, że spodziewa się dziecka! Mahir postanawia wysłać Melisę do Londynu dla jej własnego dobra. Melisa nie przyjmuje do wiadomości, że nie będzie miała Selima. Kaya policzkuje Selima i przeprowadza z nim męską rozmowę na temat Cennet. Selim zamierza oświadczyć się ukochanej!

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×