"Łzy Cennet" odcinek 62. Selim oświadcza się Cennet. Zdesperowana Melisa próbuje zabić rywalkę!! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa została wysłana przez Mahira do Londynu. W 62. odcinku serialu "Łzy Cennet" okaże się jednak, że dziewczyna nie wyjechała i wciąż planuje zemstę na Cennet. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 62. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 62. we wtorek, 27.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Melisa (Zehra Yılmaz), która okryła wstydem całą rodzinę, została wysłana przez Mahira (Hazım Körmükçü) do Londynu. Sytuacja miała uspokoić się, a ona powinna mieć czas, aby ochłonąć. Dziewczyna jest jednak zdeterminowana, aby zemścić się na Cennet (Almila Ada) za to, że Selim (Berk Atan) ją został.

Mahir wysyła Melisę do Londynu. Selim oświadczy się Cennet? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 62. odcinku serialu "Łzy Cennet" okazuje się, że Melisa nie wyjechała do Londynu i coś knuje. Próbuje potrącić Cennet samochodem! Na szczęście w ostatniej chwili ratuje ją Kaya. Wieczorem rodziny Cennet i Selima spotykają się u Mukaddes (Güler Ökten), gdzie dochodzi do oficjalnych zaręczyn zakochanych. Kaya niby żartuje, ale robi Cengizowi (Şencan Güleryüz) aluzje na temat śmierci Ryzy.

Rodzice Melisy dowiadują się, że ta nie dotarła do Londynu. Dziewczyna idzie do Cennet i grozi jej, przystawiając nóż do jej szyi! Omer (Oktay Çubuk) widzi, jak Melisa zabiera dokądś Cennet. Zaczynają się nerwowe poszukiwania. Załamana Melisa jest zdesperowana.

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×