"Łzy Cennet" odcinek 63. Kaya i Arzu próbują uratować Cennet i Melisę. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Melisa porwała Cennet i postanowiła ją zabić. W 63. odcinku serialu "Łzy Cennet" na ratunek dziewczętom jadą Kaya i Arzu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 63. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 63. w środę, 28.11.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Melisa (Zehra Yılmaz) nie mogła znieść tego, że Selim (Berk Atan) zostawił ją dla Cennet (Almila Ada). Postanowiła porwać dziewczynę i zemścić się na niej. Zabrała ją do drewnianego domku na uboczu, związała i zakneblowała, a następnie... podpaliła domek!

, która okryła wstydem całą rodzinę, została wysłana przez Mahira (Hazım Körmükçü) do Londynu. Sytuacja miała uspokoić się, a ona powinna mieć czas, aby ochłonąć. Dziewczyna jest jednak zdeterminowana, aby zemścić się na za to, że ją został.

Selim oświadcza się Cennet. Zdesperowana Melisa próbuje zabić rywalkę!! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 63. odcinku serialu "Łzy Cennet" na miejscu pojawiają się Kaya i Arzu (Esra Ronabar). Są przerażeni widząc płonący domek, ale rzucają się na pomoc. Selim wciąż jest unieruchomiony. W środku Melisa traci przytomność. Cennet woła o ratunek. W końcu pojawiają się ich rodzice i w dramatycznych okolicznościach ratują obie dziewczęta. Na zewnątrz Selim opiekuje się Cennet.

W końcu przyjeżdża karetka i zabiera poszkodowane do szpitala. Kaya wzywa policję, by Cennet mogła wnieść oskarżenie przeciwko winowajczyni. Arzu błaga ją, by tego nie robiła, obiecując w zamian akcje firmy i pieniądze. Cennet nie chce jednak tego wszystkiego. Wskazuje, że jedyne, czego pragnie to to, aby miała mamę, która martwi się o nią tak jak Arzu o Melisę.

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Najlepszy film Ersa najlepsza aktorka

    28.11.2018 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×