"Łzy Cennet" odcinek 69. Arzu będzie zmuszona do zabicia Cengiza? Melisa otrzymuje wynik testu DNA! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 69. odcinek serialu "Łzy Cennet". Czy Arzu będzie zmuszona do zabicia Cengiza? Do tego Melisa otrzymuje wynik testu DNA i będzie się działo... Sprawdźcie, co wydarzy się w 69. odcinku serialu "Łzy Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 69. w czwartek, 6.12.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 69. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya (Devrim Saltoğlu) szantażem nakłania Arzu (Esra Ronabar), by zabiła Cengiza (Sencan Güleryüz). Czy kobieta da się zaszantażować?

Cengiz odzyskuje przytomność, ale jest sparaliżowany i nie może mówić. Selim (Berk Atan) usiłuje zmusić Kayę do przyznania się do winy, bo wiem, że to właśnie on stoi za wszystkim. Żeby zmusić go do mówienia jest gotowy na wszystko i w pewnym momencie wyciąga broń...

Melisa przeprowadza test DNA włosów Cennet! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Melisa (Zehra Yilmaz) otrzymuje wyniki badania DNA. Jest w szoku. Przyrzekła sobie, że jeżeli okaże się, iż Cennet (Almila Ada) jest jej siostra, to zabije matkę. Dziewczyna otwiera kopertę i czyta: W 99% wyniki są zgodne... Melisa prawie mdleje! Ma już pewność - Cennet jest jej siostrą!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×