"Łzy Cennet" odcinek 7. Mukaddes poważnie chora? Nilgün rozpamiętuje śmierć Selima! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Mukaddes przyszła do Arzu ponownie z nią porozmawiać. Biologiczna matka Cennet powtórzyła jednak, że nie chce mieć ze swoją córką nic do czynienia. W 7. odcinku serialu "Łzy Cennet" babcia Cennet dowie się, że jest poważnie chora. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 7. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 7. w czwartek, 6.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Między Mukaddes (Güler Ökten) a Arzu (Esra Ronabar) ponownie doszło do ostrej wymiany zdań. Matka Cennet (Almila Ada) powtórzyła, że nie chce mieć kontaktu z córką, którą przed laty porzuciła tuż po porodzie. Obie kobiety na kłótni nakryła Cennet!

Cennet słyszy rozmowę Arzu i Mukaddes! Dowie się prawdy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 7. odcinku serialu "Łzy Cennet" po tym, jak Mukaddes nie chciała odejść z podwórka Soyerów, dopóki Arzu nie przeprosi Cennet, dziewczyna razem z babcią wraca do domu. Na miejscu Cennet płacze w samotności. Wszystko widzi jednak Mukaddes.

Nilgün (Çiçek Acar) bała się o Selima (Berk Atan), który razem z Melisą (Zehra Yilmaz) długo nie wraca do domu. Okazało się jednak, że pijana Melisa doprowadziła do wypadku, ale nikomu nic się nie stało. W międzyczasie wyznała też miłość Selimowi. Nilgün przechodzi załamanie nerwowe. Udaje się do pokoiku swojego zmarłego synka, Selima. Cengiz (Şencan Güleryüz) i Özlem (Ebru Destan) próbują ją uspokoić. Rano Nilgün robi awanturę Melisie i zabrania jej spotykać się z Selimem. - Nie mogę pozwolić, aby Selim umarł jeszcze raz! - wykrzykuje.

Tymczasem, Mukaddes udaje się do lekarza, który pilnie kieruje ją na konsultację do kardiologa. Dowiaduje się, że jej serce jest bardzo słabe i konieczna jest operacja. Niestety nie ma gwarancji, że tę operację przeżyje...

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLA (gość)

    To jak to jest raz jest mowa,że Cennet wychowywała babcia a raz,że wychowywała się w domu dziecka?

    06.09.2018 09:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×