"Łzy Cennet" odcinek 72. Arzu chce popełnić samobójstwo! Melisa zostaje pchnięta nożem! Będzie żyła? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 72. odcinek serialu "Łzy Cennet". To będzie jeden z najbardziej emocjonujących odcinków od dawna! Arzu będzie chciała skończyć ze sobą, a Melisa zostanie pchnięta nożem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 72. odcinku serialu "Łzy Cennet".

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 72. we wtorek, 11.12.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 72. odcinku serialu "Łzy Cennet" Nilgün (Çiçek Acar) odgraża się sparaliżowanemu Cengizowi (Sencan Güleryüz), że jego życie zmieni w piekło. Wszystko przerywa Selim (Berk Atan), który kompletnie nie ma pojęcia o grzechach ojca.

Arzu (Esra Ronabar) pisze listy do Melisy (Zehra Yilmaz) i Cennet (Almila Ada), a potem zaprasza Kayę (Devrim Saltoğlu) na spotkanie. Kobieta wcześniej rozkleiła się czytając pamiętnik Cennet, a szczególnie fragment, gdzie na stronie zostało napisane słowo "mama", a tuż obok był wielki znak zapytania... Dlatego też Arzu zostawia list w pamiętniku.

Melisa pragnie wybaczenia Cennet. Pozna prawdę o swojej matce? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nilgün uświadamia Selimowi, dlaczego jego ojciec chciał się zabić. Chłopak jest w szoku. Postanawia jechać na komisariat, aby wszystko zgłosić, jednak wcześniej dzwoni po Cennet, prosząc, aby pojechała razem z nim.

Tymczasem Arzu i Kaya spotykają się na nadmorskim klifie. Ona chce się rzucić w przepaść. To test dla mężczyzny, który musi udowodnić jak mocno chce być z Arzu. Kaya łapie Arzu za dłoń...

W drodze na komisariat Cennet zostaje napadnięta! Napastnik ogłusza ją i zaciąga do lasu. Chce jej zabrać wszystko co ma, począwszy od pieniędzy po wisiorek z szyi. Cennet zaczyna się bronić i uderza mężczyznę, jednocześnie rwąc się do ucieczki. Na drodze zatrzymuje pierwszy lepszy samochód, z którego wysiada... Melisa! Niestety, napastnik szybko dogania Cennet i podczas szamotaniny wyciąga nóż. To właśnie wtedy raniona zostaje Melisa! Będzie żyła?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Justi (gość)

    Kocham ten serial. Melisa robi wrażenie swoją duchową przemianą i podejściem do Cennet. <3

    11.12.2018 21:53
  • OLA (gość)

    Ekstra serial.

    11.12.2018 08:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×