"Łzy Cennet" odcinek 74. Kaya więzi Arzu! Sema znajduje jej list do Melisy, przeczyta go? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu wciąż jest pod władzą Kayi i nie widzi szans na ratunek. Oprócz tego w 74. odcinku serialu "Łzy Cennet" Sema znajduje list Arzu do Melisy. Czy go przeczyta? Zobacz koniecznie, co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 74. w czwartek, 13.12.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya (Devrim Saltoğlu) zabiera Arzu (Esra Ronabar) z chatki rybackiej, w której się obudziła i skutą wywozi w inne miejsce. Oczom Arzu ukazuje się nieznany dom. - Pozwól mi odejść. Odejdź z mojego życia – błaga przerażona Arzu, jednak Kaya pozostaje nieustępliwy: - To ja jestem twoim życiem. Mężczyzna pokaże swoje prawdziwe, mroczne oblicze i na błagania i krzyki Arzu odpowie tylko: - Uciekaj ile chcesz. Wszystkie drogi i tak prowadzą do mnie… A teraz grzecznie się położysz i odpoczniesz. Czy jest nadzieja dla Arzu?

Cennet wybacza Melisie! Dowie się, że są siostrami? Arzu została porwana?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem między Cennet (Almila Ada), a Selimem (Berk Atan) dochodzi do sprzeczki na temat ich ojców. Cennet okaże zrozumienie i wybaczenie, zaś Selim zareaguje dość wybuchowo. Sprzeczka okazuje się na tyle poważna, że Cennet wyjdzie z kawiarni zostawiając Selima i mówiąc: -Najważniejsze to umieć przyznać się do błędu i poprosić o wybaczenie. A nie tak jak ty, uparcie obstawać przy swoim. Bardzo mi przykro, ale nie będę z takim człowiekiem, jak ty…. Zostawi go na dobre?

Do pokoju Melisy (Zehra Yilmaz) wchodzi Sema (Ebru Nil Aydin). W praniu dziewczyny znajduje list, napisany przez Arzu. Okazuje się, że jest to list pożegnalny! Matka nie powinna obciążać swojego dziecka takim ciężarem. Gdy będziesz czytać ten list, mnie już nie będzie. Nie mam innego wyjścia, innej drogi przeczyta Sema, jednak nie pokaże listu Melisie. Jak długo uda jej się to ukrywać? Co jeszcze się wydarzy w 74. odcinku serialu "Łzy Cennet"? Sprawdź oglądając najnowsze odcinki serialu "Łzy Cennet" w TVP2!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×