"Łzy Cennet" odcinek 75. Arzu wbija nóż w serce Kayi! Sama zostaje uznana za zmarłą [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 75. odcinku serialu "Łzy Cennet" emocje sięgną zenitu! Po tym, jak policja znalazła nad urwiskiem torebkę Arzu, wszyscy myślą, że kobieta nie żyje. Tymczasem Arzu postanawia uwolnić się od Kayi i wbija mu nóż w serce! Co wydarzy się w 75. odcinku serialu "Łzy Cennet"?

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 75. w piątek, 14.12.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 75. odcinku serialu "Łzy Cennet" do drzwi Mahira (Hazim Körmükcü) puka policja. Funkcjonariusz pyta o Arzu (Esra Ronabar) i przekazuje jej wieści o jej śmierci: - Panie Mahirze, torebkę pańskiej żony znaleźliśmy na krawędzi klifu. Świadek widział, jak z niego skoczyła. Bardzo nam przykro… - no co oczy przerażonego mężczyzny zachodzą łzami. Kaya (Devrim Saltoğlu) cieszy się z takiego obrotu spraw, w którym Arzu uznana jest za zmarłą, a on za zaginionego i uważa, że nic im nie grozi. Na dodatek planuje zabójstwo całej rodziny Arzu, a zamierza zacząć od Melisy (Zehra Yilmaz)...

Kaya więzi Arzu! Sema znajduje jej list do Melisy, przeczyta go? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Groźby w kierunku rodziny Arzu to dla niej za wiele. Korzystając z zamieszania rzuca krzesłem w Kayę i krzyczy: - Ani ciebie, ani twojego serca, nigdy nie kochałam! Przez dwadzieścia trzy lata każdego dnia nienawidziłam cię! Po czym wbija mu nóż w serce! Czy Kaya to przeżyje? Czy Arzu ucieknie od oprawcy?

Wiadomość o śmierci Arzu zdruzgotała wszystkich, także Cennet (Almila Ada), która wyjątkowo to przeżywa. - Ale to nie tak… Czuję, jakby jakaś cząstka mnie umarła… mówi swojej babci. Czy dowie się, kim naprawdę jest dla niej Arzu? Sprawdź oglądając najnowsze odcinki serialu "Łzy Cennet" w TVP2!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka (gość)

  Mieszkanie kemala z wiecznej milosci

  14.12.2018 22:04
 • Gienia (gość)

  Do dupy

  13.12.2018 21:33
 • OLA (gość)

  Ekstra serial.

  13.12.2018 15:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×