"Łzy Cennet" odcinek 79. Selim postrzelony przez Orhana! Co z nim będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Orhan obwinia Selima za to, co Cengiz zrobił jego ojcu. W 79. odcinku serialu "Łzy Cennet" dochodzi do tragedii - Orhan strzela do Selima! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 79. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 79. w czwartek, 20.12.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kaya (Devrim Saltoğlu) został wspólnikiem Soyerów. Orhan (Yusuf Akgün) domagał się, aby Selim (Berk Atan) i Nilgün (Çiçek Acar) zrzekli się swoich udziałów. Tymczasem, Sema (Ebru Nil Aydın) sprowadziła do domu ciężarną Özlem (Ebru Destan).

Kaya w zarządzie firmy Soyerów! Özlem wprowadza się do Mahira! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 79. odcinku serialu "Łzy Cennet" Sema rozmawia z Mahirem (Hazım Körmükçü). Przypomina, że Özlem spodziewa się jego dziecka, dlatego musi być z blisko nich. Melisa (Zehra Yılmaz) sugeruje Cennet (Almila Ada), że Arzu (Esra Ronabar i Kaya mają romans. Postanawia wyjaśnić wszystko z matką. Cennet jedzie z nią.

W restauracji dziewczęta spotykają Arzu i Kayę. Ojciec tłumaczy Cennet, że spotkali się w celach biznesowych. Za chwilę pojawia się też Selim. Melisa wychodzi na zewnątrz, a za nią Kaya. Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań, a Kaya grozi dziewczynie bronią! W końcu zapowiada, że razem doprowadzą do rozdzielenia Cennet i Selima. Nagle do restauracji wchodzi Orhan. Wyjmuje pistolet i strzela do Selima! Selim nie chce jechać do szpitala, by chronić Orhana, więc Kaya załatwia lekarza, który ma go operować w prymitywnych warunkach. Sema każe Mahirowi ukryć Orhana.

Berk Atan poszedł do wojska! Nowe odcinki bez serialowego Selima?! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×