"Łzy Cennet" odcinek 8. Arzu dowiaduje się o romansie męża! Selim chce walczyć o Cennet [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Cennet postanowiła już nigdy nie wracać do firmy Soyerów. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego Arzu tak bardzo jej nienawidzi. W 8. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim po raz kolejny będzie chciał namówić Cennet do powrotu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 8. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 8. w piątek, 7.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) wciąż nie potrafi zrozumieć, dlaczego Arzu (Esra Ronabar) tak bardzo jej nienawidzi. Stara się jednak uspokoić babcię (Güler Ökten) i zapomnieć o wszystkich przykrościach, jakich ostatnio doświadczyła.

Mukaddes poważnie chora? Nilgün rozpamiętuje śmierć Selima! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 8. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim (Berk Atan) przychodzi na przystań, gdzie Cennet sprzedaje ryby. Po raz kolejny prosi ją, aby wróciła do firmy. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Dziękuje Selimowi za wszystko i stanowczo zapowiada, że jej noga nigdy więcej nie stanie w firmie Soyerów. Kiedy Selim zostaje sam zapowiada sobie, że nie tak łatwo nie zrezygnuje z Cennet.

Arzu chce porozmawiać z Selimem o tym, co Nilgün (Çiçek Acar) powiedziała Melisie (Zehra Yilmaz). Chłopak ją przeprasza, a Melisa ponownie wyznaje mu miłość. Selim zapewnia jednak, że między nimi nie może być mowy o niczym innym niż przyjaźń. Wieczorem Arzu przygotowuje się na przyjęcie. Kiedy Mahir (Hazım Körmükçü) idzie wziąć prysznic, dostaje sms. Odczytuje go Arzu i dowiaduje się, że jej mąż ma romans! Postanawia spotkać się z kochanką Mahira i idzie zamiast niego na kolację w umówionym miejscu. Jest w szoku, gdy w drzwiach widzi Özlem (Ebru Destan)!

Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×