"Łzy Cennet" odcinek 84. Arzu powie prawdę Cennet? Kaya torturuje porywacza! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu została zamknięta w areszcie za próbę zabicia porywacza Cennet. W 84. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya znajdzie drugiego winnego cierpień jego córki. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 84. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 84. w czwartek, 3.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) omal nie została zgwałcona. Uratowała ją Arzu (Esra Ronabar), dla której widok zniewolonej Cennet był przełomowym momentem, gdy przypomniała sobie krzywdy, jakich doznała przed laty. To jednak także sprawiło, że w końcu zaczęła myśleć o Cennet jak o swojej córce.

Arzu aresztowana! Cennet odwiedza ją w więzieniu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 84. odcinku serialu "Łzy Cennet" zarówno Kaya (Devrim Saltoğlu), jak i Selim (Berk Atan) szukają drugiego porywacza Cennet. Dopada go Selim, mężczyzna jednak ucieka. W końcu wpada w sidła Kai, który poddaje go torturom. Ozlem (Ebru Destan) usiłuje odzyskać względy Mahira (Hazım Körmükçü).

Arzu jest nękana w więzieniu. Osadzone kradną jej ubranie, gdy ta bierze prysznic. Pomaga jej ciężarna Esma. Kaya odwiedza Arzu w areszcie. Kobieta zapowiada, że powie Cennet nie tylko o tym, że jest jej córką, ale także o tym, że Kaya ją zgwałcić. Wkrótce Arzu dowiaduje się o intrygach Melisy (Zehra Yılmaz).

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×