"Łzy Cennet" odcinek 86. Kaya zamyka Cennet w pokoju! Nie chce, aby spotkała się z Arzu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Arzu jest zdeterminowana, aby powiedzieć Cennet całą prawdę. W 86. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu w końcu wychodzi na wolność. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 86. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 86. w poniedziałek, 7.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas rozmowy z Kayą (Devrim Saltoğlu), Arzu (Esra Ronabar) zapowiedziała, że powie Cennet (Almila Ada) nie tylko, że jest jej córką, ale też to, że Kaya przed laty zgwałcił Arzu. Mężczyzna nie może dopuścić do tego, aby Cennet dowiedziała się całej prawdy.

Arzu może wyjść na wolność. Więźniarki chcą ją zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 86. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet planuje, jak przywitać Arzu po wyjściu z więzienia. Arzu jest gotowa wszystko jej wyjaśnić. Kaya próbuje przeszkodzić Cennet w dotarciu pod więzienie. Powstrzymuje córkę i zabiera do domu. Tam zastają Selima (Berk Atan), Yasara i Pinar.

Selim oskarża Kayę, że chciał zabić porywacza Cennet, a wcześniej jego samego. Cennet już nie wie, komu wierzyć. Służąca Pinar w biurku Kayi znajduje tajną skrytkę. Pokazuje Selimowi broń, która była w środku. Ma ona wymazany numer seryjny. Selim robi zdjęcie pendriva, który też był w skrytce. Dowiaduje się również, że Kaya zamknął Cennet w pokoju.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • milka (gość)

    Córka powinna się dowiedzieć o motywach porzucenia przez matkę, ale matka nie chce ranić Cennet, dlatego jej tego nie powie o tym, że Kaja ją zgwałcił, powiedziała tak niepotrzebnie Kaji, Cennet podsłucha jej rozmowę z babcią Mukades i dowie się prawdy.

    05.01.2019 23:06
  • Lidia (gość)

    Czy ta cala Arzu zastanawia sie co zyska na tym że powie Cennet prawde?Dziewczyna znowu przezyje szok,co rzuci sie jej na szyje ze ma narescie matke,ktora nota bene chciala sie jej na poczatku w perfidny sposob pozbyc?Chyba Kaja mial moze mniej szokujacy sposob na powiedzenie prawdy.Nie wiem jaki jest dobry sposobw tej sytuacji,jak dla mnie kazdy tu przedstawiony zly

    04.01.2019 21:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×