"Łzy Cennet" odcinek 88. Melisa sparaliżowana! Co uknuła z Kayą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melisa nie chciała dopuścić do tego, aby Arzu powiedziała Cennet prawdę. Doprowadziła do wypadku! W 88. odcinku serialu "Łzy Cennet" okaże się, że Melisa jest sparaliżowana! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 88. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 88. w środę, 9.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Melisa (Zehra Yılmaz) dowiedziała się, że Arzu (Esra Ronabar) zamierza spotkać się z Cennet (Almila Ada) i wyznać jej, że to ona jest jej matką, która porzuciła ją zaraz po porodzie. Razem z Kayą (Devrim Saltoğlu) Melisa nie chce do tego dopuścić.

Arzu jedzie do Cennet. Melisa ma wypadek! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 88. odcinku serialu "Łzy Cennet" po wypadku samochodowym Melisa trafia do szpitala. Lekarze wskazują, że nic nie zagraża jej życiu. Dziewczyna skarży się jednak na brak czucia w nogach. Jest sparaliżowana! Lekarze są zaskoczeni, bo nie widzą przyczyny takiego stanu rzeczy. Melisa twierdzi, że miała wypadek przez Arzu, więc nie chce jej widzieć na oczy.

Cennet robi Selimowi (Berk Atan) wyrzuty, że ciągle oskarża jej ojca. Zrozpaczona rodzina Melisy chce szukać pomocy w Szwajcarii. Tymczasem Melisę w szpitalu odwiedza Kaya. Okazuje się, że razem wszystko uknuli! Kaya rozbił samochód, umieszczając kamień na pedale gazu, a później podał Melisie specyfik, który na 48 godzin unieruchamia mięśnie. Cennet udaje się do domu Kayi. Jest w nim tylko Pinar, która przez przypadek mówi dziewczynie, że Kayę odwiedziła kobieta imieniem Cavidan.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×