"Łzy Cennet" odcinek 89. Cennet mdleje w ramionach Arzu. Melisa zostanie zdemaskowana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melisa i Kaya wymyślili intrygę, aby nie dopuścić do tego, że Arzu powie Cennet prawdę. W 89. odcinku serialu "Łzy Cennet" Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 89. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 89. w czwartek, 10.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wypadku Melisa (Zehra Yılmaz) trafiła do szpitala i została sparaliżowana. Okazało się jednak, że wszystko zostało uknute przez nią i przez Kayę (Devrim Saltoğlu). Cennet (Almila Ada) dowiedziała się natomiast, że u Kayi była kobieta imieniem Cavidan. Chce, by ojciec poznał ją z matką.

Melisa sparaliżowana! Co uknuła z Kayą? Zobacz więcej

W 89. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu (Esra Ronabar) wścieka się na Kayę, że przyszedł do Melisy do szpitala. Pinar daje Selimowi (Berk Atan) adres Mustafy, który zajmie się złamaniem hasła do pendrive'a Kai. Wyjaśnia się, w jaki sposób Kaya i Melisa zorganizowali jej wypadek.

Arzu zabiera Melisę ze szpitala, a w domu Sema (Ebru Nil Aydın) i Orhan (Yusuf Akgün) coś knują. Melisa robi Arzu scenę zazdrości o Cennet. Arzu przypadkiem widzi na ulicy Cennet. Leje ulewny deszcz, a dziewczyna ledwo słania się na nogach. Arzu wybiega na ulicę, a Cennet mdleje w jej ramionach. Kobieta zawozi ją do domu i czuwa przy jej łóżku. Cennet chce spotkać się z matką. Melisa zdenerwowana chodzi po pokoju. Wtedy chce wejść do niej Sema, ale w ostatniej chwili zaczepia ją Orhan. Dzięki temu Melisa unika zdemaskowania.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×