"Łzy Cennet" odcinek 9. Selim wyznaje miłość Cennet! Mukaddes znowu spotyka się z Arzu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Selim nie może przestać myśleć o Cennet. Robi wszystko, aby ponownie się do niej zbliżyć. W 9. odcinku serialu "Łzy Cennet" Selim i Cennet wyruszą razem w rejs. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 9. w poniedziałek, 10.09.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Selim (Berk Atan) chce przekonać Cennet (Almila Ada), aby znowu chciała się z nim spotykać. Arzu (Esra Ronabar) jest roztrzęsiona po spotkaniu z Özlem (Ebru Destan). Jej rodzice postanawiają zadziałać.

Arzu dowiaduje się o romansie męża! Selim chce walczyć o Cennet [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Łzy Cennet" Rıza (Ali İpin) udaje się do restauracji, w której Mahir (Hazım Körmükçü) umówił się z Özlem. Mówi mu o wszystkim i zapowiada, że jeśli narazi jego córkę na hańbę, będzie skończony. Özlem zostaje wysłana do USA.

Selim, Cennet i Ömer (Oktay Çubuk) wyruszają w rejs. Kiedy Selim i Cennet zostają sami, chłopak po raz kolejny wyznaje, że czuje do Cennet coś, czego nigdy wcześniej nie czuł. Wspomina nawet, że to miłość. Cennet nie chce mu uwierzyć, przypomina, że jest zaręczony z Melisą (Zehra Yılmaz). Selim jest zaskoczony tym, co słyszy. Wyjaśnia Cennet, że z Melisą są jak brat i siostra.

Mukaddes (Güler Ökten) postanawia wysłać do Arzu listy, które Cennet pisała do matki jako mała dziewczynka. Arzu czyta je, po czym postanawia zwrócić je Mukaddes. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do ostrej wymiany zdań, która tym razem zakończy się tragicznie!

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×