"Łzy Cennet" odcinek 90. Cennet dostrzega znamię Arzu. Zorientuje się, że to jej matka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet pragnie w końcu dowiedzieć się, kim jest jej matka. Arzu nie ma odwagi wyznać jej prawdy. W 90. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet dostrzega znamię Arzu - takie samo, jak ma ona sama. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 90. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 90. w piątek, 11.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) wyszła załamana po tym, jak Kaya (Devrim Saltoğlu) po raz kolejny nie chciał zdradzić tożsamości jej matki. W ulewie, na środku drogi, spotkała ją Arzu (Esra Ronabar) i niemal nieprzytomną zawiozła do domu.

Cennet mdleje w ramionach Arzu. Melisa zostanie zdemaskowana? Zobacz więcej

W 90. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu ratuje przemokniętą Cennet, lecz nie potrafi powiedzieć jej prawdy o sobie. Cennet budzi się zdezorientowana i spostrzega bluzkę Arzu na krześle. Schodzi na dół i przysłuchuje się rozmowie Arzu i Mukaddes (Güler Ökten). Kiedy Arzu sięga po płaszcz, Cennet widzi u niej takie samo znamię, jakie ma ona sama. Biegnie do lutra i przygląda się swojemu. Stwierdza jednak, że to zbieg okoliczności.

Kaya nie może znaleźć zdjęć obciążających Arzu, za to odkrywa, że Pynar i Selim (Berk Atan)są w zmowie. Wykorzysta ją do swoich celów, grożąc, że zrobi krzywdę córce Pynar. W domu Mukaddes, Nilgun (Çiçek Acar) robi awanturę. Chce, aby Selim i Cennet zerwali zaręczyny.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×