"Łzy Cennet" odcinek 91. Cennet domyśla się prawdy! Mukaddes potwierdzi jej podejrzenia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet zauważyła znamię Arzu - dokładnie takie, jakie ma ona sama. W 91. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet odnajdzie jeszcze jeden dowód na to, że Arzu jest jej matką. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 91. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 91. w poniedziałek, 14.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Arzu (Esra Ronabar) zabrała wycieńczoną Cennet (Almila Ada) z ulicy i zawiozła do domu Mukaddes (Güler Ökten). Tam Cennet zauważyła na ramieniu Arzu takie samo znamię, jak ma ona sama. Uznała to jednak za zbieg okoliczności.

Cennet dostrzega znamię Arzu. Zorientuje się, że to jej matka?Zobacz więcej

W 91. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa (Zehra Yılmaz) nadal symuluje paraliż. Przyjeżdża do niej specjalista i kiedy chce ostukać jej nogi młoteczkiem, dziewczyna wpada w szał. Nie pozwala mu się zbadać. Pynar odzyskuje pendrive i zwraca go Kai (Devrim Saltoğlu), a ten więzi ją w pokoju. Melisa zabrania Arzu wyznać Cennet prawdę. Wskazuje, że jeśli to zrobi, może uznać ją za zmarłą.

Cennet znajduje w pokoju Arzu drugi kolczyk. Zaczyna kojarzyć fakty. Udaje się do domu, aby babcia potwierdziła jej podejrzenia. Kiedy jej nie zastaje, idzie za nią na targ. Halil buntuje się przeciwko Kai.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×