"Łzy Cennet" odcinek 92. Cennet dowiaduje się, że Arzu jest jej matką! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Coraz więcej szczegółów wskazuje na to, że Arzu jest mamą Cennet. W 92. odcinku serialu "Łzy Cennet" prawda wyjdzie na jaw. Jak zareaguje Cennet? Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 92. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Najpierw Cennet (Almila Ada) zauważyła znamię na ramieniu Arzu (Esra Ronabar) - dokładnie takie, jakie ma ona sama. Później Cennet udała się do domu Arzu i w jej toaletce odnalazła drugi kolczyk, pasujący do tego, który zostawiła jej mama u Kayi (Devrim Saltoğlu). Dziewczyna szuka Mukaddes (Güler Ökten), aby potwierdzić swoje przypuszczenia.

Cennet domyśla się prawdy! Mukaddes potwierdzi jej podejrzenia? Zobacz więcej

W 92. odcinku serialu "Łzy Cennet" Melisa (Zehra Yılmaz) zamyka się w pokoju, zakłada słuchawki z głośną muzyką i zaczyna tańczyć. W tym czasie na górę wchodzi Arzu, puka do drzwi od pokoju Melisy, a kiedy nie otrzymuje żadnej odpowiedzi, wpada w panikę. Boi się, że jej córka znowu coś sobie zrobiła. Kiedy przy pomocy pokojówki udaje jej się wejść do pokoju, odkrywa, że Melisa symulowała paraliż. Melisa, stosując szantaż uczuciowy, stara się zachować miłość Arzu tylko dla siebie.

Cennet odnajduje babcię na targu i dowiaduje się, kto jest jej matką. Ma wielkie pretensje do Mukaddes, że to przed nią ukrywała. Babcia prosi wnuczkę o wybaczenia, ta jednak nie może się uspokoić. Idzie nad morze, a później rozmawia z Selimem (Berk Atan). Nie może uwierzyć, że wszyscy okłamywali ją przez tak długi czas.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×