"Łzy Cennet" odcinek 93. Arzu chce uznać Cennet za córkę! Co ona na to? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet wie już, że Arzu jest jej mamą. Ma pretensje do babci, że ukrywała przed nią prawdę. W 93. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet spotka się twarzą w twarz z matką. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 93. w środę, 16.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) zaczęła podejrzewać, że Arzu (Esra Ronabar) jest jej mamą. Postanowiła wprost zapytać Mukaddes (Güler Ökten), czy to prawda. Babcia potwierdziła i poprosiła, aby wybaczyła jej, że nie mówiła prawdy. Cennet jest złamana. Kayi .

Cennet dowiaduje się, że Arzu jest jej matką! Jak zareaguje? Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya (Devrim Saltoğlu) szantażuje Arzu zdjęciami dokumentującymi śmierć Ryzy. Arzu wskazuje jednak, że nie da się zastraszyć. Tymczasem, Selim (Berk Atan) uwalnia Pynar z domu Kai. Wdaje się tym samym w ostrą kłótnię z ojcem Cennet.

Gdy Melisa (Zehra Yılmaz) pragnie mieć Arzu tylko dla siebie, pojawia się Cennet. Arzu pragnie uznać ją za córkę, lecz Cennet nie chce puścić przeszłości w zapomnienie. Mówi, że nazwanie jej córką nie sprawi, że będzie nią naprawdę. Podkreśla też, że jej córką jest Melisa, a nie ona.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×