"Łzy Cennet" odcinek 95. Cennet chce popełnić samobójstwo! Arzu zdąży na czas? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet jest załamana po poznaniu prawdy i spotkaniu z Arzu. W 95. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet nie wytrzyma i spróbuje popełnić samobójstwo! Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 95. w piątek, 18.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Cennet (Almila Ada) dowiedziała się, że Arzu (Esra Ronabar) jest jej mamą, postanowiła stanąć z nią twarzą w twarz. Prawdę poznała także rodzina Soyerów. Sema (Ebru Nil Aydın) postanowiła wyrzucić Arzu z domu i zabroniła widywać się z Melisą (Zehra Yılmaz).

Rodzina Arzu dowiaduje się prawdy! Sema wyrzuca synową z domu!Zobacz więcej

W 95. odcinku serialu "Łzy Cennet" Kaya (Devrim Saltoğlu) nie może dodzwonić się do Arzu, zaczyna podejrzewać, że prawda wyszła na jaw i obawia się, że stracił Cennet. Z kolei Selim (Berk Atan) próbuje skontaktować się z Cennet. Dziewczyna odrzuca połączenia siedząc na podłodze w dawnym domu babci. W ręku trzyma fiolkę z lekami. Chce popełnić samobójstwo.

W tym samym czasie Kaya przykłada sobie pistolet do głowy. Pojawia się jednak Halil i zapobiega nieszczęściu. Natomiast Arzu znajduje Cennet w ostatniej chwili. Dzwoni po karetkę i jedzie z córką do szpitala. Nilgun (Çiçek Acar) i Selim przeprowadzają się do nowego domu, zabierają ze sobą Pynar. Sema zapowiada Melisie, że odizoluje ją od matki.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zbigniew (gość)

  Cennet i spółka będą mieli jeszcze dużo przejšć/będzie się działo/ bo przeciež jeszcze około 70 odcinków.Zużycie niektórych sprzętów jest w tym serialu wysokie/generuje koszty/a i straty w ludziach na pewno też jeszcze będą bo w finale/šlub Cennet/ nie wszyscy mi się odliczyli.Finał jest na YouTube tylko po turecku.Ale Wężu pogodziła się z córkami.

  18.01.2019 08:17
 • Widz (gość)

  Nie przeczytaj na necie ile jest i co się wydarzy

  17.01.2019 22:02
 • Sandra (gość)

  Czy to jest ostatni odcinek?

  17.01.2019 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×