"Łzy Cennet" odcinek 96. Cennet dowiaduje się, że Kaya zgwałcił Arzu. Chce zabić ojca?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Na Cennet prawda spadła jak grom z jasnego nieba. Dziewczyna chciała się zabić. W 96. odcinku serialu "Łzy Cennet" dochodzi do siebie, ale dowiaduje się kolejnej rzeczy. Sprawdź, co wydarzy się w 96. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 96. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) dowiedziała się, że Arzu (Esra Ronabar) jest jej mamą, ale nie umiała sobie z tym poradzić. Chciała się zabić, zażywając sporą dawkę leków. W ostatniej chwili uratowała ją jej mama.

Cennet chce popełnić samobójstwo! Arzu zdąży na czas? Zobacz więcej

W 96. odcinku serialu "Łzy Cennet" Sema (Ebru Nil Aydın) chce usunąć rzeczy Arzu z domu. Melisa (Zehra Yılmaz) na to nie pozwala. Cennet wychodzi ze szpitala i domaga się prawdy, od Arzu i od Kai (Devrim Saltoğlu). Selim (Berk Atan) oferuje jej, że może zamieszkać u niego, ale ona postanawia pojechać z ojcem.

Melisa fotografuje i nagrywa spotkanie Özlem (Ebru Destan) z jakimś mężczyzną. Rodzina jest zdruzgotana. Mahir (Hazım Körmükçü) nie chce oglądać Özlem na oczy. Cennet słyszy rozmowę Arzu i Mukaddes (Güler Ökten). Dowiaduje się, że Arzu zostaje zgwałcona. Jedzie do ojca, aby usłyszeć od niego prawdę. Arzu jedzie za nią i widzi, jak jej córka celuje do Kai z pistoletu! Co zrobi Cennet?

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×