"Łzy Cennet" odcinek 97. Cennet chce wziąć szybki ślub z Selimem! Kaya zleca zabójstwo Melisy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet zna już całą prawdę. Po trudnych chwilach wpada na nowy pomysł. W 97. odcinku serialu "Łzy Cennet" proponuje Selimowi, aby wzięli szybki ślub. Co on na to? Sprawdź, co wydarzy się w 97. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 97. we wtorek, 22.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) zna już całą prawdę. Powoli układa sobie w głowie to, że jej mamą jest Arzu (Esra Ronabar), która zaszła w ciążę po tym, jak została zgwałcona przez Kayę (Devrim Saltoğlu). Czy będzie umiała żyć z tym normalnie?

Cennet dowiaduje się, że Kaya zgwałcił Arzu. Chce zabić ojca?!Zobacz więcej

W 97. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu w końcu wszystko wyznaje Cennet. Prosi ją, aby pozwoliła jej być dla niej matką. Cennet wydaje się przez to szczęśliwa. Orhan (Yusuf Akgün) rozmawia z Melisą (Zehra Yılmaz) o możliwej przyczynie zmiany stanowiska Arzu wobec Cennet. Cennet domaga się od Kai wyjaśnienia, czy naprawdę zgwałcił Arzu. Cennet i Arzu spędzają razem noc w hotelu.

Pod wpływem nagłego impulsu Cennet proponuje Selimowi (Berk Atan) szybki i cichy ślub. Chce, aby zostali małżeństwem jeszcze dzisiaj. Kiedy Nilgun (Çiçek Acar) dowiaduje się o planach syna przysięga, że nie dopuści do tego ślubu. Kaya wściekły na Arzu za to, że odbiera mu córkę, z zemsty zleca zamordowanie Melisy.

Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mariola (gość)

  Lecą powtórki odcinków

  22.01.2019 22:30
 • Zbigniew (gość)

  Tytuł to Łzy Cennet'in ale faktycznie wszyscy ryczą na potęgę.Pewnie to sztuczne łzy bo skąd ich tyle wziąšć.Pewnie do šlubu nie dojdzie bo co szybko to po diable.Ale w ostatnim odcinku to pewne.Przed świętami to obejrzymy ale niestety nie w pełnym składzie bo wszyscy nie dociągną do koñca.

  22.01.2019 14:21
 • Ania (gość)

  Fajny serial tylko że wszystkie cały czas płaczą

  21.01.2019 20:03
 • OLA (gość)

  Ekstra serial.

  21.01.2019 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×