"Łzy Cennet" odcinek 98. Wypadek Melisy i Cennet! Arzu pomaga tylko jednej z nich! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Melisa jest załamana tym, że Cennet wybaczyła wszystko Arzu. W 98. odcinku serialu "Łzy Cennet" dochodzi do wypadku z udziałem obu córek Arzu. Sprawdź, co wydarzy się w 98. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 98. w środę, 23.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) powoli oswaja się z myślą, że Arzu (Esra Ronabar) jest jej mamą. Na dodatek wie już także, że Arzu została zgwałcona przez Kayę (Devrim Saltoğlu). Z kolei ojciec Cennet, w akcie zemsty skazał Melisę (Zehra Yılmaz) na śmierć.

Cennet chce wziąć szybki ślub z Selimem! Kaya zleca zabójstwo MelisyZobacz więcej

W 98. odcinku serialu "Łzy Cennet" w samochodzie uszkodzonym na zlecenie Kai znajdują się Cennet i Melisa. Kiedy obie zdają sobie sprawę z tego, ze hamulce nie działają, dochodzi do dachowania. Wcześniej Cennet rozmawia z Arzu przez telefon. Matka dojeżdża na miejsce i ratuje... Melisę. Umieszcza córkę w taksówce i odjeżdża! Cennet zostaje w środku wraku, który zaczyna płonąć! Ratuje ją przygodny kierowca. Już wkrótce mężczyzna będzie chciał znowu ja spotkać.

Kaya dowiaduje się o wypadku i swoim błędzie. Mści się na mężczyznach, którym kazał uszkodzić auto Melisy. Arzu oskarża Kayę, że to on jest winny tego wypadku. Cennet jest zrozpaczona, że Arzu pozostawiła ją na śmierć.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×