"Łzy Cennet" odcinek 99. Cennet nie chce rozmawiać z Arzu. Mahir dowiaduje się o gwałcie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cennet i Melisa miały poważny wypadek. Kiedy Arzu pojawiła się na miejscu, uratowała Melisę i odjechała. W 99. odcinku serialu "Łzy Cennet" Cennet nie chce rozmawiać z matką. Sprawdź, co wydarzy się w 99. odcinku "Łez Cennet"!

Multimedia

"Łzy Cennet" odcinek 99. w czwartek, 24.01.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cennet (Almila Ada) i Melisa (Zehra Yılmaz) przeżyły wpadek, do którego doprowadzili ludzie wynajęci przez Kayę (Devrim Saltoğlu). Kiedy Arzu (Esra Ronabar) pojawiła się na miejscu wypadku, z płonącego samochodu wyciągnęła Melisę, a Cennet zostawiła na pewną śmierć. Przypadkowy mężczyzna uratował jednak także Cennet.

Wypadek Melisy i Cennet! Arzu pomaga tylko jednej z nich!Zobacz więcej

W 99. odcinku serialu "Łzy Cennet" Arzu zjawia się w domu Mukaddes (Güler Ökten), by porozmawiać Cennet. Dziewczyna nie chce się z nią spotkać, gdyż uważa, że Arzu zostawiła ją na śmierć. Kaya postanawia porwać Arzu i zniknąć. Selim (BErk Atan) i Cennet informują Mukaddes o zamiarze wzięcia ślubu.

Melisa chce wyprowadzić się z domu. Kiedy Mahir (Hazım Körmükçü) próbuje ją zatrzymać, córka wyjawia mu, że przed laty Arzu została zgwałcona. Mahir jest w szoku. Poprzysięga zemstę. Neyat, który uratował Cennet i ma jej łańcuszek, nie chce pieniędzy, które Kaya oferuje mu za uratowanie córki.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×