"Łzy Cennet". Przebiegła Arzu Soyer - mama Cennet prywatnie. Ile ma lat i kim jest Esra Ronabar? [DUŻO ZDJĘĆ]

Esra Ronabar, czyli Arzu Soyer w serialu "Łzy Cennet" to turecka aktorka ze sporym doświadczeniem nie tylko w telewizji, ale i w teatrze. Zobacz, jaką ma zawodową przeszłość i jak prezentuje się prywatnie, poza planem serialu!

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Esra Ronabar w serialu "Łzy Cennet" wciela się w Arzu Soyer - biologiczną matkę Cennet (Almila Ada) i Melisy (Zehra Yılmaz). Jej bohaterka jest atrakcyjna, ambitna i bardzo inteligentna. W przeszłości doświadczyła cierpienia i smutku, przez to nie może osiągnąć pełni szczęścia w życiu. To powoduje u niej częstą frustrację.

Melisa Soyer, czyli piękna Zehra Yılmaz. Kim jest rywalka Cennet prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Esra Ronabar - kariera i życie prywatne

Esra Ronabar urodziła się w 1978 r. w tureckim Izmirze. Studiowała chemię na Uniwersytecie w Ankarze. W międzyczasie poczuła jednak, że chce być aktorką. W latach 1997-1998 występowała w Teatrze Artystycznym w Ankarze. W 1998 roku zagrała u boku Umita Olcaya w "Kader Ayirsa Bile". Później zagrała w kilku reklamach, a w 2003 r. zwróciła na siebie uwagę jako Binnur Goyali w serialu "Bir Istanbul masali". W 2005 roku zagrała rolę pediatry Bahar w serialu "Beyaz Gelincik".

7 lipca 2006 wyszła za mąż za aktora znanego m.in. z serialu "Ezel", Barisa Falaya. Skupiła się na grze w teatrze, a w 2009 roku urodziła syna Mavi Rüzgâr. W 2013 roku dostała rolę w serialu dramatycznym "Sana Bir Sır Vereceğim", w którym zagrała postać Sevgi Gundogdu w 12 odcinkach. 22 września 2013 roku w drodze na plan, miała wypadek samochodowy. W szpitalu stwierdzono u niej liczne złamania. Ze względu na dyskomfort i długie dochodzenie do zdrowia, musiała zrezygnował z dalszego udziału w serialu.

Mimo wszystko, Esra jest przekonana, że przeżywa najlepszy czas w życiu. Wszystko dzięki roli we "Łzach Cennet" oraz dzięki szczęśliwej rodzinie. Twierdzi, że macierzyństwo bardozo ją odmieniło. Prywatnie aktorka jest fanką muzyki poważnej, zwłaszcza Chopina i Mozarta. Słucha jej codziennie rano.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

"Łzy Cennet" - o czym jest serial?

Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) mierzy się z przeciwnościami losu, pragnąc matczynej miłości, której jej zawsze najbardziej brakowało. Została wychowana w ubogim domu przez babcię, ale najważniejszą dla niej osobą był jej przyjaciel, Ali, z którym także została rozdzielona. W dniu ukończenia szkoły Cennet poznaje Selima (Berk Atan) oraz mamę swojej koleżanki Melisy (Zehra Yılmaz). Wkrótce okazuje się, że Arzu (Esra Ronabar) jest także jej biologiczną matką!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Dzięki temu serialowi odkryłam zjawisko sceniczne- czyli aktorstwo totalne Esry Ronabar grającej Arzu. W teatrze tak można grać, ale w SERIALU???? Ona zresztą jest aktorką teatraln , nie tylko ona w tym serialu. W miarę oglądania stwierdziłam, że jest tak interdyscyplinarną aktorką, zmienia się w zależności od tego co ma z duszy wydobyć, wygląd- charakteryzacja oczywiście zrobiła swoje, grała klika odsłon osobowości swojej bohaterki, każda zmiana wyrażona mimiką,modulacją głosu którą oddać potrafi wszystko- gniew, przebiegłość, złość, strach, przerażenie, rozpacz, wyrzuty sumienia, miłość,czułość, radość spokój. To umiejętność wcielenia się w rolę- czyli staje się po prostu tą postacią. To dar i tyle. Nie przypuszczałam, że oglądając turecki serial odkryję TAKI TALENT . Nie widziałam aktorki, która by tak grała. Czapki z głów!

  20.02.2019 22:26
 • Gosc (gość)

  Aktorka kosmetycznieocno napompowana.Gra dobrze.Serial okropny ciągle płacze,pożary,wypadki Sami niedobrzy intrygujący ludzie!!!!🌝🌝🌝

  06.02.2019 19:08
 • Zbigniew (gość)

  Tak Esra daje wysoki poziom gry dramatycznej.Zresztą uważam,że poziom gry aktorskiej w tym serialu jest bardzo wysoki.Skąd Turcy ich biorą.Teraz oglądam też "Potyczki miłosne"Serial w konwencji komediowej ale fajny.

  18.01.2019 08:36
 • Justyna (gość)

  Domyślam się, ze jest aktorką ;)

  16.01.2019 23:21
 • Esra ronabar (gość)

  Esra ronabar

  15.01.2019 16:33
 • Maria (gość)

  Bardzo dobra aktorka Lubie ten film

  07.01.2019 20:20
 • Tttttt (gość)

  W którym odc. Cennet dowie się że Arzu to jej matka

  01.01.2019 09:07
 • zuzu (gość)

  Bardzo dobra aktorka

  20.11.2018 11:48
 • Milka (gość)

  Aktorka potrafi wielopłaszczyznowo oddać psychologiczny portret postaci osiąga to dzięki kreacjom aktorskim w teatrze zarówno w repertuarze klasycznym i wspólczesnym. Załozyła własny teatr z dwoma aktorami

  09.11.2018 13:20
 • Kacper (gość)

  Bezsprzecznie jest najlepszą aktorką w tym filmie, zwłaszcza w odcinkach jeszcze nie emitowanych w TVP2, gdzie Arzu przeszła głęboką metamorfozę. Oglądałem dalsze odcinki w wersji rosyjskojęzycznej na You Tubie.

  07.11.2018 12:06
 • Joanna (gość)

  Aktorkę tę widzę po raz pierwszy i bardzo się cieszę, że akurat mogę zobaczyć ją w tak dobrej roli, zarówno pod względem scenariusza, jak i zaprezentowania swoich możliwości. Zaczęłam czytać jej biografię i starałam się dotrzeć do jej ról. Zagrała w wielu serialach telewizyjnych, filmach i w teatrze. Widziałam urywki serialu z 2012 roku o tematyce prostytucji, w którym zagrała postać o imieniu Nur. Ta rola też jest "dobrze zagrana" jednak nie jestem w stanie ocenić bo nie widziałam całego serialu z powodu braku polskiego tłumaczenia. Widziałam też urywki z innych seriali i występ w serialu "Zdradzę Ci pewnien sekret" z 2013 r. Bardzo żałuję, że nie mogę obejrzeć jej wszystkich ról, również tych teatralnych bo wydaje mi się, że właśnie teatr pozwala jej na wydobycie przeróżnych emocji i dzięki temu te rolę są bardzo dobre. Chciałabym bardzo zobaczyć ją w następnej, tak świetnej jak Arzu roli.

  07.11.2018 10:18
 • Paweł (gość)

  Esra Ronabar grająca w tym serialu Arzu, za tę rolę znalazła sie wśród najlepszych aktorek Turcji w 2017 r. zobacz https://www.sondakika.com/haber/haber-esra-ronabar-2017-yilinin-en-iyileri-arasinda-yer-10418001/ Wyróżniona nagrodami - 2011 r. 36. İsmet Küntay Theatre Awards , jako "Najlepsza aktorka" ( Ahten na środku świata ) - 2008 r. 33. İsmet Küntay Theatre Awards , " Nagroda Specjalna Jury İsmet Küntay " (jako Sevil w sztuce How to Play ) . W wyniku tragicznego wypadku samochodowego w 2013 r. miała pond 30 złamań.

  06.11.2018 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×