"Łzy Cennet". Selim Arısoy, czyli ukochany Cennet. Kim jest młody aktor Berk Atan? [DUŻO ZDJĘĆ]

Selim Arısoy to przystojny młody mężczyzna, który skradł serce pięknej Cennet w serialu "Łzy Cennet". Wciela się w niego turecki aktor młodego pokolenia Berk Atan. Kim jest? Zobacz, jak wygląda poza planem serialu!

Multimedia

"Łzy Cennet" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Berk Atan w serialu "Łzy Cennet" gra Selima - młodego, przystojnego architekta, który odnosi sukcesy w biznesie. Pracuje w prestiżowej firmie rodziny Soyer. Kiedy poznaje Cennet (Almila Ada) od razu czuje z nią silną więź. Wkrótce okaże się, że wychowywał się razem z nią w domu dziecka.

Kto jest kim w nowym tureckim serialu TVP2? Poznaj bohaterów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Berk Atan - kariera i życie prywatne

Berk Atan urodził się 26 września 1991 roku w tureckim Izmirze. Swoją karierę zaczynał jako model. W 2011 i 2012 r. otrzymał tytuł Best Model of Turkey. Rozpoczął naukę na Wydzile ztuk Pięknych Uniwersytetu Beykent w Stambule. Później kontynuował naukę na Wydziale Aktorskim. Pierwszą rolę otrzymał w 2013 r., gdy zagrał w serialu "Altındağlı". Później występował w innych produkcjach telewizyjnych, aż w końcu, w 2017 r. rozpoczął pracę na planie "Łez Cennet".

Jako 11-latek Berk zaczął grać w piłkę nożną na pozycji bramkarza. Jest kibicem Galatasaray. Jego mama ma bośniackie korzenie. Berk jest też wielkim miłośnikiem zwierząt. Jego najlepszym przyjacielem jest pies, Ares. Aktor nie afiszuje się ze swoimi związkami z kobietami. Prawdopodobnie obecnie jest singlem.

Almila Ada, czyli piękna Cennet Yilmaz. Kim jest gwiazda nowej tureckiej telenoweli? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Łzy Cennet" - o czym jest serial?

Osierocona jako dziecko Cennet (Almila Ada) mierzy się z przeciwnościami losu, pragnąc matczynej miłości, której jej zawsze najbardziej brakowało. Została wychowana w ubogim domu przez babcię, ale najważniejszą dla niej osobą był jej przyjaciel, Ali, z którym także została rozdzielona. W dniu ukończenia szkoły Cennet poznaje Selima (Berk Atan) oraz mamę swojej koleżanki Melisy (Zehra Yılmaz). Wkrótce okazuje się, że Arzu (Esra Ronabar) jest także jej biologiczną matką!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • asia (gość)

    To jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia chciałabym mieć takiego chłopaka

    02.12.2018 14:14
  • YS (gość)

    Młody,przystojny,utalentowany. W Łzach Cennet jest bardzo wiarygodny i nie ulega presji otoczenia. Wie co ma robić i postępuje słusznie, jest konsekwentny w swoich poczynaniach.

    29.09.2018 16:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×