"M jak miłość" 1384. Rozprawa Budzyńskiego! Jola przeciągnie Wernera na swoją stronę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Andrzej Budzyński z "M jak miłość" już wkrótce ponownie stawi się w sądzie na rozprawie w związku z oskarżeniem o usiłowanie gwałtu. Jaki będzie wyrok sądu i czym jeszcze spróbuje zaskoczyć Kaczmarek? Sprawdźcie, co wydarzy się w 1384. odcinku "M jak miłość".

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1384. we wtorek, 25.09.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Życie Magdy (Anna Mucha) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) to ostatnio rollercoaster. Prawnik i jego ukochana rozpoczęli ostrą walkę w sądzie z Karoliną (Iga Górecka) po tym, jak ta - w zmowie z Jolą Kaczmarek (Monika Krzywkowska) - oskarżyła go o próbę gwałtu. W 1384. odcinku "M jak miłość" Budzyński stawi się w sądzie na kolejnej rozprawie. Prawnik będzie gotowy na wszystko, by udowodnić, że Karolina kłamie. Na sali towarzyszyć będą mu Adam (Jacek Kopczyński) i Magda.

Weronika Rosati na planie serialu po 18 latach! Jak zmieniła się Ania? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przebiegła Jola nie da jednak za wygraną i na chwilę przed rozpoczęciem rozprawy zaproponuje Wernerowi pracę w swojej kancelarii. Tego dnia prokurator powoła również na świadka Anetę (Ilona Lewandowska). Po jej zeznaniach Werner poprosi o odtworzenie jej rozmowy z Karoliną. Intryga Anety okaże się skuteczna, a skład sędziowski ostatecznie uniewinni Budzyńskiego!

Sukces i powrót do normalności para będzie oczywiście świętować w Bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek). Radości nie będzie końca, ale to nie koniec kłopotów Magdy i Andrzeja. Już wkrótce w ich życiu pojawi się Ania (Weronika Rosati) była dziewczyna Budzyńskiego, która sporo namiesza!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×